Jesteśmy jednym z czołowych producentów urządzeń służących do budowy profesjonalnych systemów telewizji dozorowej CCTV. Dlatego też przygotowaliśmy bogatą ofertę rejestratorów cyfrowych, które dzięki swojej różnorodności pozwalają na budowę zarówno małych, średnich jak i dużych instalacji nadzoru wideo. Wszystkie rejestratory cyfrowe oznaczone logo marki LC Security charakteryzują się estetycznym wykonaniem, podwyższoną funkcjonalnością, bezawaryjną pracą (budowane na bazie sprawdzonych i niezawodnych podzespołów) oraz przystępną ceną, dzięki czemu należą do jednych z najczęściej wybieranych rozwiązań tego typu.

Nasza bogata oferta obejmuje rejestratory 4-kanałowe (LC-4000, LC-4004, LC-DVR1144 PREMIUM), 8-kanałowe (LC-8008, LC-DVR1188 PREMIUM) i 16-kanałowe (LC-1616, LC-DVR1116 PREMIUM), z czego modele z serii PREMIUM oferują w pakiecie: rozszerzony okres gwarancyjny do 3 lat, bezpłatna pomoc techniczna oraz szkolenie z obsługi, produkt zastępczy w okresie serwisowania, bezpłatna dostawa w ciągu 24h, pełna dokumentacja w języku polskim oraz certyfikat CE.

Ogromne możliwości naszych rejestratorów cyfrowych chcielibyśmy zaprezentować na przykładzie modelu podstawowego, czyli rejestratora DVR LC-4000. Jak już wcześniej wspomnieliśmy jest to urządzenie z 4 kanałami wideo typu BNC, które oferuje wysoką częstotliwość i rozdzielczość rejestrowanych obrazów. Idealnie nadaje się do zastosowania w instalacjach telewizji przemysłowej dla małych, lecz wymagających obiektów. Typowe zastosowanie omawianego urządzenia to: biura, sklepy, domy jednorodzinne, małe przedsiębiorstwa, puby, itp. Podstawową zaletą rejestratora LC-4000 jest zapis wizji z prędkością aż 100 kl./s dla rozdzielczości PAL D1, co daje nam 25 kl./s dla każdego kanału wideo. W przypadku rozdzielczości CIF prędkość łączna prędkość zapisu wynosi aż 200 kl./s. W celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności, rejestrator cyfrowy LC-4000 został wyposażony w dodatkowe wyjście wideo typu VGA, które pozwala na podłączenie standardowego monitora komputerowego.

Rejestrator cyfrowy LC-4000


Fot. Rejestrator cyfrowy LC-4000 LC Security

Rejestrator LC-4000 cechuje się także najwyższą funkcjonalnością wśród produktów tej klasy. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na metodę kompresji sygnałów wideo. Prezentowany rejestrator (podobnie jak pozostałe modele marki LC Security) oferuje zapis wizji z wykorzystaniem kompresji wideo H.264, która obecnie jest najlepszym i najbardziej wydajnym sposobem kodowania ruchomych obrazów. Zapewnia ona bardzo wysoką jakość nagrań, przy jednoczesnej redukcji zapotrzebowania na pamięć masową nawet o 30% (w porównaniu z kompresją MPEG-4). Wszystkie nasze rejestratory, w tym także model podstawowy LC-4000, oferują wielozadaniowość HEXAPLEX, dzięki której mogą jednocześnie wykonywać aż sześć czynności, takich jak: podgląd „na żywo”, rejestracja, odtwarzanie, archiwizacja, tworzenie kopii zapasowej oraz transmisja strumieni wideo do sieci IP. Stabilną pracę gwarantuje system operacyjny LINUX, natomiast zwiększoną efektywność w wykrywaniu zagrożeń rozbudowana funkcja detekcji ruchu, wejścia i wyjścia alarmowe oraz wejście i wyjście audio (ilość zależna od modelu urządzenia).

Rejestrator cyfrowy LC-4000Rejestrator cyfrowy LC-4000

Fot. Rejestrator cyfrowy LC-4000 LC Security

Rejestrator cyfrowy LC-4000 pozwala na prowadzenie podglądu obrazu z kamer przemysłowych z dowolnego miejsca na świecie. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu interfejsowi sieciowemu RJ-45 Ethernet (dostępny również na wyposażeniu pozostałych modeli), przy pomocy którego możemy podłączyć rejestrator do sieci komputerowej. Zdalny monitoring może być realizowany na trzy sposoby, mianowicie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, dedykowanego oprogramowania oraz telefonu komórkowego typu iPhone, Samsung Galaxy i wielu innych (oprogramowanie w zestawie z rejestratorem).

Rejestrator cyfrowy LC-4000

Fot. Możliwość zdalnego podglądu i zarządzania z poziomu urządzeń mobilnych

Wszystkie nasze rejestratory cyfrowe DVR posiadają intuicyjne, graficzne menu użytkownika, które pozwala na łatwe i komfortowe zarządzanie systemami telewizji przemysłowej. Każdy dostępny w ofercie model można obsługiwać za pomocą myszy komputerowej, przedniego panelu lub pilota. Możliwość wyboru sposobu sterowania urządzeniem, pozwala na odpowiednie dostosowanie rejestratora do indywidualnych wymagań użytkownika. Ponadto, dzięki odpowiednio skonstruowanemu menu, obsługa rejestratora nie sprawia problemów nawet osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z tego typu urządzeniami. Na uwagę zasługują także inne opcje użytkowe rejestratorów cyfrowych LC Security, takie jak:

  • Wiele trybów nagrywania: nagrywanie ręczne, harmonogram nagrań, nagrywanie alarmowe, nagrywanie po detekcji, nagrywanie po czasie oraz pre-recording.
  • Ekranowe powiadomienia o alarmie, sygnał alarmowy, e-mail, nagrywanie wielu kanałów
  • Prosta archiwizacja nagrań: USB, poprzez sieć.
  • Odtwarzanie wszystkich kanałów w tym samym czasie oraz wyszukiwanie nagrań po czasie lub zdarzeniu (alarm, detekcja lub wzbudzenie podłączonego czujnika).
  • Obsługa wielu języków: Polski, Hiszpański, Włoski, Francuski, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Japoński, Niemiecki, Grecki.
.


Oficjalni dystrybutorzy marki LC-Security