Monitoring bezprzewodowy to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie budowa tradycyjnych instalacji nadzoru wideo CCTV na bazie kabli koncentrycznych jest utrudniona, niemożliwa lub wiąże się z dodatkowymi, często bardzo wysokimi kosztami. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy kilka przystępnych cenowo produktów (wysokiej jakości kamery bezprzewodowe, specjalistyczne nadajniki i odbiorniki sygnałów Audio/Video), które pozwalają na łatwą budowę bezprzewodowych systemów telewizji dozorowej, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Wszystkie bezprzewodowe zestawy do monitoringu CCTV oznaczone logo marki LC Security, charakteryzują się wysoką jakość wykonania, stabilną łącznością bezprzewodową oraz bardzo dobrą jakością dostarczanych sygnałów Audio/Video. Ze względu na powyższe właściwości użytkowe idealnie sprawdzają się w miejscach, w których prowadzenie kabli do transmisji sygnałów i zasilania jest utrudnione lub niemożliwe (idealna propozycja na monitoring domu, biura, firmy oraz posesji).

Monitoring bezprzewodowy LC Security

Fot. Kamera bezprzewodowa LC-GP-830DIR LC Security

Dostępne w naszej ofercie kamery bezprzewodowe LC Security stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności, wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnej ceny. Główną ich zaletą są małe wymiary oraz dobra jakość generowanego obrazu. Ponadto, nie wymagają one podłączenia do sieci energetycznej, gdyż standardowo wyposażyliśmy je w wbudowany akumulator zasilający (czas pracy w trybie „non stop” bez ładowania około 5 godzin). Wszystkie nasze mini kamery bezprzewodowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wysoką odporność na czynniki zewnętrzne i gwarantują bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach środowiskowych (szeroki zakres temperatury pracy: od -10°C do +50°C.) – możliwość zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Proponowane kamery bezprzewodowe pracują w paśmie częstotliwości 2.4GHz, co pozwala na montaż aż czterech kamer bezprzewodowych w jednym pomieszczeniu, bez obaw, że będą się wzajemnie zakłócać. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy objąć dozorem duże tereny i pomieszczenia lub inne miejsca, gdzie jedna kamera nie daje sobie rady. Duży zasięg transmisji (około 100 metrów) umożliwia montaż kamery praktycznie w dowolnym miejscu.

Monitoring bezprzewodowy LC Security

Fot. Kamera bezprzewodowa LC-GP-830D LC Security

W zakresie bezprzewodowych systemów monitoringu wizyjnego oferujemy również profesjonalne transmitery (nadajnik-odbiornik) do przesyłania wysokiej jakości sygnałów Audio/Video. Cechą wyróżniającą nasze transmitery na tle innych tego typu urządzeń jest wysoka niezawodność i stabilność pracy. W zależności od modelu transmitera możliwe jest wykreowanie różnych kanałów transmisji sygnałów Audio/Video, co pozwala na stosowanie w jednym miejscu wielu kamer bezprzewodowych. Nadajniki i odbiorniki audio/wideo LC Security cechują się dużym zasięgiem transmisji sygnałów, który w terenie otwartym może wynosić od 3 do 10 kilometrów. Ze względu na duży zasięg transmisji sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można stosować przewodów lub ich prowadzenie jest znacznie utrudnione. Na uwagę zasługuje również bardzo stabilna częstotliwość pracy sprawiająca, że przesyłany przy ich pomocy sygnał jest czysty i pozbawiony szumów (wysoka jakość odbieranych obrazów i dźwięków).

Monitoring bezprzewodowy LC Security

Fot. LC-620T LC Security - zestaw do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku z kamer przemysłowych

.


Oficjalni dystrybutorzy marki LC-Security