Zajmujemy się produkcją atrakcyjnych cenowo i zarazem zaawansowanych technologicznie urządzeń. Umożliwiają one budowę efektywnych i funkcjonalnych systemów zabezpieczeń, w tym przede wszystkim systemów telewizji przemysłowej CCTV (ang. Closed-Circuit Television). Dzięki niezwykle bogatej ofercie, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w prostych instalacjach (monitoring domu czy sklepu), jak i najbardziej zaawansowanych systemach nadzoru wideo dla obiektów newralgicznych (np. instytucje finansowe, obiekty użyteczności publicznej, dworce kolejowe i autobusowe, lotniska, itd.).

Posiadamy jedną z najbardziej zróżnicowanych ofert kamer przemysłowych na rynku, nic więc dziwnego, że nasze produkty należą do jednych z najczęściej i najchętniej wybieranych. Wieloletnie doświadczenie w branży CCTV oraz współpraca z głównymi dostawcami podzespołów elektronicznych (m.in. SONY, SHARP) sprawia, że produkowane przez nas kamery telewizji przemysłowej stanowią silną konkurencję dla innych, liczących się w branży producentów. Wszystkie dostępne w ofercie kamery tworzone są w oparciu o najwyższej jakości surowce i sprawdzone technologie, dzięki czemu wyróżniają się estetycznym wykonaniem, wysokim poziomem reprodukcji obserwowanej sceny oraz niezawodnym działaniem. Na wyróżnienie zasługują również rejestratory cyfrowe, które należą do jednych z najbardziej ekonomicznych rozwiązań z zakresu cyfrowej archiwizacji materiałów audio/wideo.

Polityka naszej firmy bazuje na szeroko rozumianej współpracy z użytkownikami i ekspertami z branży security, co w efekcie pozwala na produkcję urządzeń, których parametry techniczne są zgodne z obowiązującymi standardami współczesnych systemów zabezpieczeń oraz spełniają wszystkie oczekiwania użytkowników. Wśród bardzo szerokiej gamy kamer CCTV LC Security każdy Klient znajdzie produkt, który będzie odpowiednio dostosowany do jego indywidualnych wymagań.

Poznaj ofertę produktów telewizji przemysłowej

Oficjalni dystrybutorzy marki LC-Security