Z myślą o użytkownikach korzystających z kamer PTZ ( Pan / TIlt / Zoom ) wprowadziliśmy do sprzedaży profesjonalną klawiaturę sterującą LC-PTZ CTRL, która została odpowiednio przystosowana do obsługi kamer szybkoobrotowych, kamer MototZoom, obrotnic oraz sterowników obrotnic. Klawiatura sterująca LC-PTZ CTRL została wyposażona w wyświetlacz LCD (funkcja włączania i wyłączania podświetlenia), na którym prezentowane są wszelkie niezbędne informacje dotyczące obsługiwanych urządzeń. Opcją dla klawiatury jest definiowanie różnych protokołów i prędkości dla każdej kamery osobno. W celu zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa użytkownik może ustawić hasło dostępu do klawiatury oraz do jej menu. Dodatkowe parametry użytkowe: obsługa wielu protokołów (PELCO-D, PELCO-P, natywne), komunikacja RS-485 i RJ-45, profesjonalny 3-osiowy joystick, różne prędkości transmisji (1200, 2400, 4800, 9600, 19200, 38400 bit/s) oraz obsługa do 255 urządzeń.
 

Wprowadziliśmy do oferty dwie nowe kamery przemysłowe (zintegrowana LC-700 i kopułkowa LC-SZ700) z przetwornikiem obrazu 1/3” CCD Sony i układem procesora DSP Effio-E, które zapewniają wierne odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarczają bogaty w detale obraz w rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych. Dzięki chipsetowi DSP Effio-E nowe kamery wyróżniają się nie tylko znakomitą jakością obrazu ale także podwyższoną funkcjonalnością, na którą składa się m.in.: funkcja ATR (ang. Adaptive Tone Reproduction), redukcja szumów (2D Noise Reduction), detekcja ruchu, maski prywatności, HLC (ang. High Light Compensation) oraz menu ekranowe OSD. Oba modele zostały odpowiednio przystosowane do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych. Model LC-700 posiada wbudowany reflektor podczerwieni IR LED 5X42PCS o zasięgu 40 m oraz obudowę o klasie szczelności IP66, natomiast kamerę w wersji LC-SZ700 wyposażono w reflektor 5X36PCS o zasięgu 30 m i obudowę o klasie szczelności IP67. Obie kamery w standardzie posiadają wysokiej klasy zmienno-ogniskowy obiektyw 2,8 - 12mm, który umożliwia płynną regulację kąta widzenia, zapewniając tym samym odpowiednie dostosowanie do miejsca ich pracy.
 

W ofercie nowy rejestrator cyfrowy z serii LC-8008, który zaprojektowano z myślą o średniej wielkości systemach telewizji przemysłowej, pracujących na bazie analogowych kamer CCTV. Rejestrator DVR posiada 8 wejść wideo i 8 wejść audio, dzięki czemu oprócz zapisu wizji oferuje zapis fonii z najbliższego otoczenia kamer. Prędkość zapisu dla każdej kamery podłączonej do rejestratora wynosi 12,5 kl./s w rozdzielczości PAL D1. Zapis wizji odbywa się z wykorzystaniem kodeka H.264, który nie tylko zapewnia wysoką jakość materiałów wideo, ale także pozwala na zmniejszenie kosztów ich archiwizacji. Wielozadaniowość (HEXAPLEX) pozwala urządzeniu na wykonywanie wielu czynności jednocześnie, co korzystnie wpływa na funkcjonalność budowanych na ich podstawie systemów nadzoru wideo. Warto także wspomnieć o możliwości zdalnej obsługi z poziomu każdej przeglądarki WWW lub urządzeń mobilnych typu iPhone czy Samsung Galaxy. Ze względu na swoją wysoką funkcjonalność i przystępną cenę, model LC-8008 jest szczególnie polecany do zastosowania w instalacjach CCTV dla biur, firm i sklepów.
 

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach wprowadziliśmy do oferty produkty PREMIUM (kamery przemysłowe i rejestratory cyfrowe), które w pakiecie posiadają rozszerzony okres gwarancyjny do 3 lat, bezpłatną pomoc techniczną oraz szkolenie z obsługi, produkt zastępczy w okresie serwisowania, dokumentację w języku polskim oraz certyfikat CE. Ponadto dla wszystkich kamer i rejestratorów oznaczonych symbolem PREMIUM zapewniamy bezpłatną dostawę w ciągu 24 godzin.
 

2012: [3] [4]

2013: [1] [2] [6] [7] [9]

2015:

2016:

2017:

2018:

2019:

2020:

Oficjalni dystrybutorzy marki LC-Security